Umawianie dostaw

W naszym zakładzie obowiązuje wcześniejsze umawianie dostaw według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Ustalanie terminów dostaw

Przed rozpoczęciem skupu nasi dostawcy są informowani o dacie jego rozpoczęcia, cenach i warunkach dostawy. Dostawy odbywają się według ustalonego harmonogramu, który jest określany najpóźniej do piątku poprzedzającego dany tydzień kalendarzowy (TK). Towar przyjmowany jest zazwyczaj od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 23:00. W uzasadnionych sytuacjach skup jest prowadzony w dodatkowe dni lub przez większą ilość godzin na dobę.

Pierwszeństwo dostaw mają dostawcy kontraktowi. Wszystkie kontraktowane dostawy mają określone terminy dostaw w tygodniach kalendarzowych (TK). W tygodniu poprzedzającym kontraktowaną dostawę, pracownik naszej firmy telefonicznie ustala dokładne terminy dostawy w każdym tygodniu. Jeżeli jest to niezbędne, wyznaczane są dla nich dodatkowe godziny przyjęcia surowca.

Opakowania

Długość rozładunku jest uzależniona od ilości surowca i rodzaju opakowania. Rozładunek w skrzynkach jest dłuższy niż rozładunek w skrzyniopaletach, ale nie każdy surowiec można w nich transportować. Jeżeli to niezbędne nasza firma może wypożyczyć własne skrzyniopalety. Surowiec nie może być dostarczony w drewnianych opakowaniach.

Uwarunkowania zakładu

Tak jak każdy inny zakład, nasza firma ma ograniczone możliwości przerobowe. Nie możemy przyjąć zbyt dużej ilości surowca, ponieważ nie będziemy w stanie go przerobić w wyznaczonym czasie. Część surowców przyjmujemy tylko w ograniczonych ilościach, co wynika z potrzeb naszych klientów.

Kontakt

Wszelkie zapytania związane ze skupem świeżych owoców i warzyw prosimy kierować pod telefon stacjonarny (54 284 54 00), telefon komórkowy (606 484 617, 606 614 199) lub e-mail (skup [at] ckfrost.pl).