Co nas wyróżnia?

ckfrost_co_nas_wyroznia

Stabilność współpracy

Relacje z klientami, dostawcami i pracownikami są podstawą naszego sukcesu. Z większością z naszych kontrahentów współpracujemy od kilku lat. Dopasowujemy asortyment do wspólnych potrzeb i planów produkcyjnych. Jesteśmy w stanie porozumieć się nawet w trudnych sytuacjach rynkowych. Przestrzegane przez nas wartości w biznesie to: rzetelność, uczciwość, bezpieczeństwo, lojalność i przestrzeganie norm.

Elastyczność

Produkujemy towary pod specjalne, indywidualne zamówienia naszych klientów. Szybko reagujemy na ich zapotrzebowania. Przygotowujemy produkty w dowolnej formie w uzgodnionej jakości. Wszystkie produkty pakujemy w dowolnych rozmiarów opakowania. Zapewniamy szybki termin realizacji zamówienia.

Doświadczenie

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Większość pracowników, w tym specjaliści i kadra kierownicza, pracuje w firmie od początku jej istnienia. Ścisłe kierownictwo posiada ponad 20 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży mrożonych owoców i warzyw oraz przetwórstwa rolno-spożywczego. Wszystkie wypracowane rozwiązania technologiczne są efektem wieloletniego doświadczenia w branży oraz współpracy z krajowymi i zagranicznymi ekspertami.

Kontrola dostaw surowca

Przykładamy dużą uwagę do jakości skupowanego surowca. Skupujemy go wyłącznie od kwalifikowanych dostawców. Każda dostawa jest oceniana zgodnie z wewnętrznymi procedurami i specyfikacjami. Podczas kontroli dostawy przeprowadzamy niezbędne badania jakościowe, a sam surowiec jest przechowywany w kontrolowanych warunkach. Z każdej dostawy pobierania jest próbka do ewentualnych dodatkowych badań.

Procedury jakości

Dzięki naszym standardom pracy produkujemy wysokiej jakości, zdrowe, wartościowe mrożone owoce i warzywa. Poszczególne etapy procesu produkcyjnego są ustandaryzowane w celu zapewnienia jak najwyżej efektywności pracy i bezpieczeństwa produktu. Każdy taki proces jest pod ścisłą kontrolą. Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe. W zakładzie funkcjonuje system HACCP.

Technologia

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który stanowi odpowiedź na zapotrzebowania naszych klientów. Regularnie inwestujemy w swoje zasoby materialne, a maszyny i urządzenia są pod stałym nadzorem. Posiadamy linie do produkcji mrożonych owoców, warzyw blanszowanych i warzyw nieblanszowanych. Każdy produkt gotowy jest sprawdzany detektorem metali. W swoim parku maszynowym posiadamy krajalnice, obieraczki, odpeszczarki, szatkownice, plastrownice, płuczki, tunele mroźnicze, taśmociągki, podajniki i inne.